Inšpirácie

 • 6
  Jun

  20 rokov pekného dizajnu

  Designer-um, Designer-shop a Výroba Macc. Pred dvadsiatimi rokmi začala naša Marcela Kisteleki Švrčková s podnikaním v oblasť dizajnu. Približne tisícšesťsto zariadených interiérov a viac ako dvetisíc nakreslených návrhov. Čo prináša jej činnosť, a čo ju teší na svojej práci nám odpovie v nasledujúcom rozhovore. Marcelka je v súkromí obdivovateľkou prírody, rada lyžuje, chodí na splavy, do lesa a už 4 roky sa venuje kresleniu mandál, háčkuje dizajnové košíky a koberčeky.

  Čítať ďalej
 • 4
  Dec

  Náš refresh obývacej izby a jedálne

  Zunoval sa vám priestor? Dlho nenastala žiadna zmena v interiéri? Pozrite sa na váš priestor našimi očami a možno objavíte skrytý potenciál vášho domova. Takým istým procesom prešiel refresh obývacej izby a jedálne nášho klienta. Z okukaného sa stáva nové, svieže dobrodružstvo. Pozrite sa bližšie na túto prerábku.

  Čítať ďalej
 • 17
  Oct

  Máte doma Hygge?

  Určite ste sa v poslednej dobe stretli s pojmom Hygge, či už v časopisoch, knihách alebo v iných médiách. Hygge sa v dánskom jazyku vyskytuje už od 18. stor. V európskych krajinách sa tento pojem stal veľmi populárny až v posledných rokoch. Prečo to tak je, a prečo sa týmto pojmom zaoberajú aj dizajnéri?

  Čítať ďalej
 • 22
  Mar

  Inšpirácia – kuchyňa vašich snov

  Elegantná, moderná či tradične zariadená? S umývačkou či bez? A akej farby budú skrinky? Pri rekonštrukcii priestorov kuchyne je potrebné riešiť veľké množstvo otázok. Avšak pred nájdením odpovedí a samotnou prerábkou, je v mnohých prípadoch prínosné nechať sa inšpirovať návrhmi iných kuchýň. Pretože ako sa hovorí sto ľudí, sto chutí. Možno vás v jednom koncepte zaujme linka a v druhom narazíte na očarujúci obklad. Samozrejme, duša vašej výnimočnej kuchyne a vášho vkusu sa bude najviac odrážať vo zvolených doplnkoch.

  Čítať ďalej

  Chcete moderný interiérový dizajn, návrh interiéru, konzultáciu, potrebujete poradiť?