Náš refresh obývacej izby a jedálne

Zunoval sa vám priestor? Dlho nenastala žiadna zmena v interiéri? Pozrite sa na váš priestor našimi očami a možno objavíte skrytý potenciál vášho domova. Takým istým procesom prešiel refresh obývacej izby a jedálne nášho klienta. Z okukaného sa stáva nové, svieže dobrodružstvo. Pozrite sa bližšie na túto prerábku.


Zadaním klienta bolo materiálové a dizajnové „doladenie“ už existujúceho priestoru dennej zóny novopostaveného rodinného domu.
Klientom preferovanú farebnosť „tón v tóne“, sme doplnili akcentujúcou čiernou a mätovou zelenou farbou na doplnkoch (BROSTE, UMBRA), ako aj výrazne žltým kreslom (IN ELIS).


Textílie ako aj svietidlá (LUCIDE) a podlahová krytina (BALTERIO) korešpondujú s nenútenou prírodnou farebnosťou uplatnenou na samotných nábytkových prvkoch pozostávajúcich z kombinácii laminátov DUB vs. BIELA PERLIČKA a doplnených zapustenými úchytkami.
Nízke sedenie je reprezentované sedacou súpravou Denver (IN ELIS) ako aj samostatným taburetom korešpondujúcej farebnosti (UMBRA) ako aj už spomínaným žltým kreslom.
Celkové riešenie interiéru je podčiarknuté použitými tapetami belgickej značky KHROMA spolu s podsvietenou TV zástenou pozostávajúcou z laminátu v použitom drevo dekore. Centrálne umiestnený krb je upravený dekoračným náterom (SAN MARCO).
Jedálenskú časť priestoru vypĺňa stôl z prírodného masívu (KARPIS) v prevedení DUB spolu s talianskymi dizajnovými stoličkami TOOU a závesnou komodou.Skladba vybraných interiérových prvkov v obývacej izbe


(produkty nájdete na našom e-shope)Skladba vybraných interiérových prvkov v jedálni


(produkty nájdete na našom e-shope)


Späť na Novinky