Interiérový dizajn

Navrhujeme a zariaďujeme interiér bytových a komerčných priestorov. V interiérových návrhoch zohľadňujeme funkčnosť a estetiku. Tvoríme interiérový dizajn, ktorý pretrvá.

Nový vzhľad dáme akýmkoľvek interiérovým priestorom. Zmenou získate jedinečné obývacie alebo komerčné priestory. Pri našej práci kladieme dôraz na detaily, ktoré dávajú interiéru konečnú dokonalú podobu. Návrhom interiéru a jeho vizualizáciou nadobudnete reálnu predstavu ešte skôr, ako sa začne s premenou a zariaďovaním priestoru.

Inováciou priestorov vytvárame moderné, harmonické a praktické riešenia interiéru. Vašim priestorom vdýchneme jedinečný očarujúci dizajn. Inovujte spolu s nami a objavte tajomstvo elegancie interiérového dizajnu.


AKO PREBIEHA NÁVRH INTERIÉRU A REALIZÁCIA?


Stretnutie
Na začiatok absolvujeme 1. stretnutie, kde si spolu s vami prejdeme vaše predstavy a požiadavky.

Zameranie priestorov
Pre vypracovanie návrhov zameriame priestory interiéru alebo exteriéru, ktoré chcete zariadiť alebo zrekonštruovať. K vypracovaniu návrhu potrebujeme poznať rozmery podlahovej plochy a architektonické riešenie priestorov.

Vypracujeme návrh a vizualizáciu interiérových priestorov
Na základe pôdorysu interiérových alebo exteriérových priestorov vypracujeme 1. návrh. Do prvotnej vizualizácie zakomponujeme vaše predstavy, požiadavky a naše skúsenosti. Prvotné návrhy spolu prekonzultujeme a vaše pripomienky zapracujeme následne do vizualizácie . Vizualizáciu navrhnutých priestorov realizujeme v 3D. Odovzdáme vám konečný návrh interiérového riešenia alebo návrh exteriéru. Konečný návrh pozostáva z 3D vizualizácie a 2D výkresov.

Výber interiérových doplnkov
V ďalšej fáze premeny vašich interiérových priestorov spolu s vami vyberieme bytové doplnky podľa vašich požiadaviek. Pri výbere interiérových doplnkov kladieme dôraz na materiál, funkčnosť miestnosti a estetický dojem, ako je farebné prevedenie stien, farebné odtiene stien, podláh a nábytku. Bytové doplnky a farebné prevedenia si vyberáte z katalógov našich partnerov alebo priamo zo vzoriek, ktoré sa nachádzajú v našom interiérovom štúdiu a predajni. Ponuka interiérových doplnkov je široká. Zahŕňa laminátové podlahy, parkety, dlažbu, sanitu, nábytok, tapety, svietidlá, textilné dekorácie až po dekoračné interiérové doplnky, ako sú vázy, obrazy a rôzne dekoračné predmety.

Úhrada a termín odovzdania
Realizácia premeny vašich priestorov začína ihneď po doladení všetkých detailov a úhrady zálohovej platby za naše služby. Vždy sa snažíme termín odovzdania vašich nových priestorov prispôsobiť vašim požiadavkám.

Vlastná výroba nábytku
Vlastné výrobné priestory nábytku zaručujú, že hotový výrobok zodpovedá predloženým návrhom.

Práca u klienta
Tím našich skúsených zamestnancov dá reálnu podobu interiéru vašim obytným alebo firemným priestorom. Konečný vzhľad vášmu novému interiéru vdýchnu interiérové a textové dizajnérky a dekoratérky interiéru. Na realizáciu po celú dobu dohliada asistent interiérového dizajnéra. Dohliada na montáž, sleduje termíny, koordinuje výrobu, dodávateľov, prácu majstrov a textilných dizajnérov, aby ste vy využívali nové alebo zrekonštruované priestory interiéru čo najskôr.


ODOVZDÁME VÁM KĽÚČE

A vy si môžete začať užívať nové bývanie alebo prácu v nových firemných priestoroch.

CENA ZA NAŠE SLUŽBY

Konkrétnu cenovú ponuku vám vypracujeme ihneď, ako spoznáme priestory a vaše požiadavky. Každý projekt je špecifický. Projekty sa od seba líšia náročnosťou, rozsahom vykonaných prác, rozmermi priestorov a vašimi požiadavkami. Cenu ovplyvňujú použité materiály, váš výber interiérových doplnkov... Toto sú všetko faktory, ktoré nám bránia vypracovať a ponúknuť vám jednotný cenník našich služieb.

Chcete moderný interiérový dizajn, návrh interiéru, konzultáciu, potrebujete poradiť?