Služby

Interiérový dizajn a návrhy interiérov


Navrhujeme a zariaďujeme interiér bytových a komerčných priestorov. V interiérových návrhoch zohľadňujeme funkčnosť a estetiku. Nový vzhľad dáme akýmkoľvek interiérovým priestorom. Zmenou získate jedinečné obývacie alebo komerčné priestory. Pri našej práci kladieme dôraz na detaily, ktoré dávajú interiéru konečnú dokonalú podobu. Návrhom interiéru a jeho vizualizáciou nadobudnete reálnu predstavu ešte skôr, ako sa začne s premenou a zariaďovaním Vášho priestoru.
Ako prebieha návrh a realizácia?

Zariaďovanie obytných a firemných priestorov


Zariadime a zútulníme priestor vášho bytu alebo domu. Premena interiéru je od návrhov až po konečnú realizáciu v rukách našej firmy. Od zamerania cez tvorbu vizualizácií, výberu doplnkov až po odovzdanie priestorov komunikujeme s klientom výlučne my. Kvalitné návrhy firemných interiérov by mali byť v záujme každej firmy, pretože je dôležité ako pôsobia na svojich klientov. Ponúkame zhotovenie návrhov interiérov reštaurácií, obchodov, kancelárií, hotelov a ďalších firemných priestorov.

Rekonštrukcia interiérov


Ponúkame kompletné vyhotovenie projektu rekonštrukcie interiéru. Spoločne s Vami vymyslíme vhodné riešenie rekonštrukcie vyhovujúce Vašim potrebám, a zabezpečíme celú realizáciu. V spojení so zákazkovou výrobou nábytku a stolárskou výrobou nám umožňuje zamerať sa na každý detail a prepracovanosť celku.

Výroba akéhokoľvek nábytku


Špecializujeme sa na výrobu atypického nábytku na mieru. Jeho nespornou výhodou je, že nám umožňuje daný priestor čo najlepšie využiť. Oceníte to najmä pri vstavaných skriniach či kuchynských linkách, kde hrá často rolu každý centimeter. Dôležité je tiež zladenie farieb a materiálov v interiéry. Snažíme sa vyhovieť požiadavkám na vzhľad, praktičnosť a cenu. Vyrábame vstavané skrine, kuchynské linky, jedálenské sety, barové a predajné pulty, sedacie súpravy, postele...

Chcete moderný interiérový dizajn, návrh interiéru, konzultáciu, potrebujete poradiť?